Cigar by Cgnstore


Puro sigarası, günlük, haftalık veya yıllık olarak alabileceğiniz hobilerden biridir. Çoğu zaman insanlar yepyeni bir bebeği kutlarken veya büyük bir hesaba indiğinizde puro içiyorlar. Rasyonel puro sigara içmekten bağımsız olarak merakınızı artırdı Hoş Geldiniz! - NotSoBoringLife'daki tüm hobiler gibi, yepyeni bir avokasyona girebilmek için size yeterli bilgiyi sağlıyoruz. Sigara içimi farklı değil. Ayrıca, bir ton nakit kazanmak için on-line puro satın almak için çok sayıda yer sağladı. Hobilerinizi başka bir dereceye kadar almayı tercih ederseniz sonunda size başka kaynaklarla ulaştık. 

Başlayalım. Puro nedir? Sigaraların aksine, purolar tamamen saf tütünden yapılır. Dolgu, bağlayıcı ve sargıdan oluşan 3 bileşenden oluşurlar. Dolgu, puroun gücünü tanımlayacak olan şeydir. En kaliteli purolar, daha düzgün, daha kalın bir dumana neden olan, eşit bir şekilde sigara içmeye meyilli uzun tütün çubukları olan uzun bir dolguya sahiptir. Dolguyu birbirine yakın tutan şey budur. Nihayetinde sarıcı, puro tutarken gerçekten dokunuş yaptığınız tütündür. Bu dikey yapraklar puroların lezzetini etkiler. Yerel tütün dükkânındaki deneyimlerinizden duyabileceğiniz bazı terimler, Double Claro, Claro, Natural, Maduro, Oscuro'dur. 

Bu ifadelerin her biri, sargıya başvurur ve en hafifden en karanlıka doğru değişir. Çift Claro ve Claro gibi daha hafif renkli purolar, sigaranın olgunluğa ulaşmadan önce toplanmasıyla yapılır. Bu puro çok yumuşak ve yeni başlayanlar için harika bir seçim yapar. Maduros ve oscuros inanılmaz derecede karanlık ve oldukça güçlü bir tadı ve kendine özgü aromasına sahiptir. Bu tam gövdeli purolar, puro kıçını neden kıçlarına düz bir şekilde vurur. 

İlk Puro'nuzu Seçme - İlk puro seçerken düşünmeniz gereken bazı şeyler. Boyut: Puro'nun neden puro'nun yoğunluğuna bağlı olduğunu gösteren uzunluk ve çap. İlk başladığınızda bir oymacı ve daha uzun bir puro içmek isteyeceksiniz. Bunlar gerçekten keyifli olan serin bir duman sağlayacaktır. Başlangıçta paletinizi sigara dumanı için geliştirmeniz gerekiyor. Biraz daha küçük çaplı ve daha uzun olan puroları, stogunun tadını çıkarın. Kalite: Burada yepyeni bir hobi arayışına girdiğim için, yerel eczaneleriniz tarafından 99 cent özel bir alana girmeyeceğinizi tahmin ediyorum. 

Muhtemelen yüksek kaliteli bir puro gibi hayattaki en güzel şeylerden zevk almaya hazırsınız. 10 $ 'ın üzerindeki purolar muhtemelen% 100 tütündür. Tam olarak ne istersen. Dolgu ve kirlilik yok. Topakların bulunmadığından emin olmak için puroyu neden sıkıştırın ve ambalajın renginin solmasını kontrol edin.